The Family Places

2015/07/27

coveris-familyProjektas “The Family Places” siūlo geriausias sąlygas kartu su šeima praleisti atostogas, aplankyti įdomius traukos centrus, tokie kaip laisvalaikio parkai, riterių pilys, muziejai ir vandens parkai, pažintis su gamta nacionaliniuose parkuose, sportinė veikla, tokia kaip važiavimas dviračiu, plaukiojimas ar žygiai pėsčiomis. Svarbiausia visos vietos yra kruopščiai atrenkamos ir rūpinamasi svečių saugumu.

 

Tokia pat įvairi kaip pramogų yra ir nakvynės pasiūla: vasarnamiai, poilsis kaimo sodyboje, kempingai, jaunimo nakvynės namai, šeimoms ir kūdikiams pritaikyti viešbučiai – rinkitės norimą variantą.

 

Kelionės su vaikais

Pokalbiai apie atostogas ar tiesiog poilsį, ko gero, dažnai prasideda nuo diskusijų, kur atostogauti geriau – užsienyje ar Lietuvoje. Žinoma, ir kaip geriau – aktyviai ar patingint. Kai keliaujate ar tiesiog vykstate į parduotuvę, juk norite būti tikri, kad Jūsų šeima nepatirs diskonforto, dėl elemtarios stovėjimo aikštelės, juk nuvyke į svetimą šalį norite būti tikri, kad nakvyne galėsite pasinaudoti visa šeima. Toks ir yra projektas “The Family Places” (Šeimos vieta). Čia visi šeimos nariai gali atrasti jiems tinkamas vietas: tiek su mažais vaikais, tiek daugiavaikės keliaujančios įeimos. Čia yra viskas ko reikia jei keliaujate drauge su šeima.

 

Aplikacija Jūsų telefonui

Pasisiųsti: TheFamilyPlaces

    Galerija: The Family Places